בית הספר לרכיבה של צ'אמפ פאקטורי נותן עבודה בפול גז!

שבוע מטורף בבית הספר של צ'אמפ פאקטורי- הדרכה לכל רוכב, בכל סגנון ובכל שטח!

בסופ"ש שעבר עשינו #מחנה_אימונים מוצלח לרוכבי הדרום בשיתוף סוכנות מלכי רייסינגוהיה כל כך טוב שאנחנו בהחלט מצפים לפעם הבאה! בקורס עברנו על יסודות בסיסים לרכיבת אנדורו, עמידת מוצא נכונה, סיבובים-מבט וניכר היה שרוכבי הדרום צמאים להדרכות איכותיות- אנחנו נתראה שוב בקרוב!

#קורס_אדונצרים שעשינו בהר חורשן לרוכבי הקרנפים שרוצים להוציא יותר מהאופנוע שלהם בשטח- תרגלנו טכניקות של סיבובים, ייצור אחיזה ותפעול המערכות האלקטרוניות של האופנוע, יצאנו מהצ'אמפ ברכיבה לחורשן וחזרנו שלמים ועם הרבה אדרנלין בגוף. תודה לחברים שהגיעו!

#קבוצת_ילדים_רייסרים הקבוצה הנוספת בבית הספר שלנו היא קבוצת הילדים המתחרים באופן קבוע במרוצי האנדורו והמוטוקרוס והם ללא ספק הדור הבא של הרוכבים המובילים בארץ. בית הספר שלנו, שלימים גידל את המתחרים המובילים בישראל( שחלקם הפכו למדריכים בעצמם) ממשיך בטיפוח הדור הצעיר והפעם- הכנה למרוץ האנדורו בשבת הקרובה בכפר יחזקאל, התאמנו חזק על רכיבת ספיישל טסט מהיר וכיפי. כל הכבוד חיות ובהצלחה במרוץ!

#הדרכות_אישיות קורות גם הן בצ'אמפ פאקטורי, ארז שלם הסטנדפיסט המגזגז הגיע לאימון 1 על 1 עם זיו , היה קורע ומלמד (; עוד לקוח נוסף הגיע רכוב על אדונצ'ר 1290 להדרכה אישית עם זיו, אין ספק שהמגע האישי בהדרכה עושה את שלו והשיפור ברמת הרכיבה ניכר!

בית הספר של צ'אמפ פאקטורי עובד בפול גז- ועכשיו שמחשיך מאוחר, זה זמן מצויין לקבוע הדרכה ולשדרג את רמת הרכיבה! רוצה לשדרג את רמת הרכיבה שלך? דבר איתנו: 077-3630222 צ'אמפ פאקטורי תדהר 10 פרדס חנה67 צפיות0 תגובות