אנדורו- מחבר בין עמים! צ'אמפ פאקטורי בהדרכה שלא היתה כמותה

מתוך דף הפייסבוק שלנו: Champ Factory Ziv karmi


לרכב אנדורו- זה כיף. לחבר בין עמים ברכיבת אנדורו- זו שליחות!

בשנים האחרונות, עשינו בצ'אמפ פאקטורי המון פעילויות חוצות מגדרים, צבעים ודתות.

האהבה והחיבור לרכיבת אנדורו פתחו לנו הרבה דלתות לעולמות ואנשים שלא הכרנו- אפילו שהם כל כך קרובים. הזדמן לנו במהלך הדרך להכיר אנשים נפלאים שהמכנה המשותף לכולם הוא התשוקה לרכיבה, לעוצמות והחופש שמרגישים רק על אופנוע שטח.

ביום שישי האחרון הלכנו עוד צעד אחד קדימה בשליחות שאנחנו מרגישים שהיא כבר חלק מאיתנו- בהדרכה לרוכבים ערבים מהגדה המערבית בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל עם לא מעט גורמים על מנת שארוע כזה יעבור, וכמו שאתם מכירים אותנו- בהצלחה אדירה! בעזרת מתורגמן, זיו שלנו העביר הדרכת אנדורו ואנדורו קרוס לרוכבים מהגדה שהגיעו בהתלהבות ולהט ללמוד מרוכב שכמותו הם לא נתקלו במחוזותיהם. מסלול פצאל @ [823124577862783:274:מסלול מרוצים פצאל XRC Circuit] של האבא'לה הגדול מיקי יוחאי אירח לתפארת- יחד עם KTM Israel בשיתוף פעולה עם הסוכנים הכתומים מהגדה המערבית והחברים הטובים שלנו מArab Enduro Rider בהובלת הגדול מכולם( מלך העראייס 😉) Bashir Zitawi ומשם ההצגה התחילה- הרוכבים שהגיעו כולם על המכונות הכתומות- רכשו טכניקות וטעם מתוק של התקדמות, שיפור ביכולות הרכיבה וגם שיתוף פעולה מלא באדרנלין וכיף עם האנשים של הצד השני- מה שמראה בשבילנו, שאם נרצה אין זו אגדה.

שווה לחזור על זה- תודה לכל מי שהיה חלק במשהו גדול. עד הפעם הבאה, צוות הצ'אמפ. על הקליקים, כמובן, הסופרסטאר של צלמי האנדורו: Nir Amos WWW.CHAMPFACTORY.CO.IL

9 צפיות0 תגובות